Kompozyty kwarcowe

Kwarcogranit występuje w postaci płyt o dwóch grubościach 2cm i 3cm o wymiarach zależnych od producenta.

zobacz realizacje

Kompozyty mineralno-akrylowe

Kompozyt mineralno-akrylowy inaczej zwany Solid Surface co oznacza „powierzchnia trwała”.

zobacz realizacje

Granit / Marmur

Granit występuje na całym świecie i posiada zróżnicowane zabarwienie od białoróżowego poprzez szary, zielony, czerwony, niebieski kończąc na kolorystyce czarnej.

zobacz realizacje

ParaCor

Firma PARA-COR Sp. z o.o. zajmuje się produkcją blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów, recepcji i barów, obudową kominków, schodami z materiałów najwyższej jakości.

sprawdź szczegóły

Realizacje

Posiadamy doskonale wyposażone warsztaty, a nasi pracownicy cieszą się zaufaniem klientów.

sprawdź szczegóły

O nas

Firma PARA-COR Sp. z o.o. zajmuje się produkcją blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów, recepcji i barów, a także obudową kominków, wykonaniem schodów z materiałów najwyższej jakości jak STARON, CORIAN, KERROCK, MONTELLI a także - od 2008 roku - SILESTONE, SIQUARTZ, TECHNISTONE, QUARELLI, SANTA MARGHERITA, CESARSTONE oraz granitu. Nasze materiały doskonale się nadają przede wszystkim do wyposażenia kuchni i łazienek.

referencjeŚwietnie się sprawdza również:
  • hotelach, urzędach pocztowych, bankach,
  • w sklepach, restauracjach i kawiarniach,
  • w aptekach, szpitalach i laboratoriach,
  • jako różne formy użytkowe i reklamowe.

Posiadamy doskonale wyposażone warsztaty, a nasi pracownicy cieszą się zaufaniem Klientów.
Każde zamówienie analizowane jest przez nas indywidualnie pod kątem potrzeb i możliwości zgłaszającego się do nas Klienta.
referencjeIstniejemy na rynku polskim od maja 2004r. W ciągu tego okresu zrealizowaliśmy wiele inwestycji zarówno dla firm jak i na zlecenie Klienta indywidualnego. Wykonywaliśmy blaty dla Klientów jak StarFoods w Sochaczewie, czy Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Realizujemy projekty m.in. dla firm SKANSKA, WARBUD, STRABAG, BUDIMEX. Ostatnio wykonaliśmy blaty na lotnisko w Norwegii. W 2011 roku za działalność otrzymaliśmy statuetkę Sukces Roku 2011 na Gali „Osobowości i Sukcesu Roku” w Radisson Blu Centrum Hotel. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która w swojej ofercie proponuje tak duży wybór materiałów i tak fachową obsługę. Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy realizacji zamówienia: od doradztwa, produkcję aż po dostawę i montaż.

rzetelna firma